Skladník - 2 směny - až 30 000 Kč Brno

Plat: 25000 - 30000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Do skladu ve Slatině hledáme kolegu na dvě směny (ranní, odpolední), nebo pouze na noční směnu. Průkaz VZV není nutný, rádi Vám ho doděláme.

co vám nabídneme
-mzdu 25 až 30 000 Kč
-v sezóně 100% příplatky za přesčasovou sobotu
-každoroční navyšování mzdy
-15 minut placené přestávky navíc
-25 dní dovolené
-dotované stravování na pracovišti: oběd za 30 Kč, nápoje zdarma
-Multisport karta
-odměna za doporučení kolegy až 50 000 Kč
-nástup do kmene společnosti
-práce v moderní vytápěné hale

co od vás očekáváme
-praxi ve skladu
-šanci dostane i šikovný absolvent

jak se přihlásit
Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Randstad HR Solutions s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Kamila Látalová