Mistr / mistrová výroby Holice

Lokalita pracoviště: Holice, Královéhradecký
Aktualizováno před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

zkušenosti na obdobné pozici nutné
motivaci pro práci a vedení kolektivu, osobní odpovědnost a schopnost spolupracovat
velmi dobré komunikační a organizační dovednosti, schopnost plánovat
znalost relevantních a aktuálních právních předpisů v oblasti bezpečnosti práce, ochrany zdraví a životního prostředí
znalost procesů a nástrojů štíhlé výroby vítána
řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

smysluplnou práci
pomoc při zaškolení a odborný růst
zázemí stabilní společnosti
benefity společnosti: 5 týdnů dovolené, 13. mzdu, příspěvky na penzijní připojištění 1500 Kč měsíčně, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, firemní akce, právní poradenství, aj.

Náplň práce

Vedení týmu jen 4-5 pracovníků ve výrobě se směnným nepřetržitým provozem, včetně nočních a s cílem zajistit splnění hlavních cílů z hlediska výkonu a kvality.
Nezbytnou součástí náplně práce je, aby všichni pracovníci byli plně proškoleni a dodržovali kulturu v souladu s heslem „bezpečnost na prvním místě“.
Kontrola dodržování postupů, spolupráce s údržbou, identifikace potenciálu a rozvoj pracovníků.

FreeCon s.r.o.

41501 Teplice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jiří Miča   +420 731 488 853