Programátor průmyslových aplikací Domažlice

Lokalita pracoviště: Domažlice, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Min. SŠ vzdělání, obor: elektro, IT či automatizace
* Vhodné i pro absolventy
* Aktivní znalost angličtiny / znalost německého jazyka vítána
* Znalost práce s databázemi
* Základní znalost práce s PLC, znalost ladder a blokového diagramu
* Zkušenosti s procesy velkoobjemové výroby vítána
* Ochota cestovat
* Ochota se dále vzdělávat

Nabízíme

* Zaměstnání ve stabilní společnosti, práce v moderním prostředí
* Perspektivu osobního a odborného růstu v rámci celého koncernu
* Zajímavé finanční ohodnocení, pravidelné navyšování platů, roční bonusy
* Flexibilní časové konto
* Příspěvek na dopravu podle vzdálenosti (500 – 1500,- Kč)
* Dovolená nad rámec zákoníku práce
* Příspěvek na penzijní připojištění 4.800,- Kč ročně
* Finanční bonusy k životním a pracovním jubileím
* Dotované závodní stravování
* Firemní posilovna zdarma
* Firemní kulturní akce
* Nástup přímo pod firmu do kmene

Náplň práce

Chcete hrát důležitou roli při zavádění slibného produktu? Přidejte se k nám a uplatněte své znalosti na pozici Projektový inženýr pro IT projekty.
* Hlavním cílem je vedení projektů v rámci automatizace zpracování dat a výrobních procesů pro fázi projektu a pro běžící sériovou výrobu
* Automatizace v rámci plánování u projektů
* Programování aplikací ve výrobě
* Optimalizace stávajících IT procesů
* Spolupráce v týmu na zlepšování procesů
* Implementace procesů v rámci zlepšování kvality a optimalizace nákladů
* Řešení operativních procesních problémů
* Spolupráce s výrobou a řešení IT problémů ve výrobě

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Marika Špringlová