Salesman – Most

Plat: 36000 - 60000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Most, Ústecký
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Elán pro práci
Velmi dobré komunikační schopnosti v českém či slovenském jazyce.
Znalost práce na PC (MS Office, Internet) podmínkou
Zkušenost s prodejem nebo marketingem bude fajn, ale není rozhodující. Pro nás je důležitá motivace a chuť pracovat! J
Samostatnost a spolehlivost

Nabízíme

Bonusový program, soutěže
Zázemí zavedené obchodní firmy - prostory pro jednání se zákazníky
Fixní plat 36.000Kč + odměny a bonusy
Pracovní doba po-čt 8:30- 17:00 v pátek končíme v 14:00, víkendy a svátky nepracujeme
Profesionální 14 denní školení, za které tě odměníme 10.000 Kč.
Přátelský pracovní kolektiv
Multisport kartu

Náplň práce

Předložení nabídky našich firemních produktů zákazníkům
Dostaneš portfolio zajímavých klientů, které budete moci dále rozšiřovat
Budeš v každodenním telefonickém kontaktu s našimi firemními klienty
Budeš pracovat s PC

Broker Investment, s.r.o.

101 00 Praha 10
Česká republika

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227