Manažer/ka nákupu Ústí nad Labem

Plat: 65000 - 80000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Ústí nad Labem, Ústecký
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• SŠ/VŠ technického směru
• zkušenosti z oblasti nákupu min. 3 roky
• znalost anglického jazyka slovem i písmem (B2)
• pokročilou znalost práce s MS Office
• znalost SAP výhodou
• řidičský průkaz sk. B
• komplexní a strategické myšlení
• výborné komunikační a organizační schopnosti
• profesionální vystupování
• schopnost zvládat zátěžové situace a konstruktivně řešit problémy
• schopnost motivovat druhé a být týmový hráč
• zodpovědnost, důslednost a vysoké pracovní nasazení

Nabízíme

• zajímavé finanční ohodnocení s bonusem
• možnost podílet se na strategii firmy
• přátelský tým
• 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days
• telefon a notebook
• příspěvek na stravování
• možnost dalšího vzdělávání

Náplň práce

• strategické řízení nákupu a optimalizace nákupních procesů
• metodické řízení nákupu (hodnocení, audity, rámcové smlouvy)
• zodpovědnost za výběr dodavatelů a řešení reklamací
• analýza potřeb materiálů pro výrobu a materiálové zabezpečení
• řízení hodnoty a struktury zásob
• hledání možností úspor
• rozvoj vztahů a vyjednávání obchodních podmínek
• vedení, motivace menšího týmu

Peopledrive

Doksy
Česká republika

Kontaktní osoba:
Petra Nedvědová