Muži i ženy do výroby Břeclav- až 33.000Kč + ubytování Brno

Plat: 23000 - 32000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáme pracovníky/ce do výroby nafkovacích člunů a matrací v Břeclavi. Práce na lince nebo obsluha strojů na zpracování pryže. Ubytování vám zajistíme.

Máte chuť do práce, jste spolehliví, zruční, nevadí Vám směnný provoz a chcete výplatu se spostou odměn? Pak hledáme právě vás.

- 3směnný provoz (ranní, odpolední i noční), 8hod. směny
- hlavní pracovní poměr
- výdělek 23. - 32.900,-Kč

BENEFITY:
- možnost týdenních záloh
- možnost dotovaného ubytování v Hodoníně, kdo je z daleka
- příspěvek na bydlení a dopravu pro místní
- bonusy až 3.500,-Kč
- Příspěvek na stravování
- Zvýhodněné mobilní tarify
- Benefitní systém tzv. Cafeterie
- Bonus na dovolenou a Vánoce
- další mimořádné finanční odměny

KeXeK s.r.o.

186 00 Praha 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Daniela Šufnerová