E-shop s oblečením - 200-242 Kč/hod - denní vyplácení Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho významného klienta, e-shop s oblečením a doplňky hledáme pracovníky na oddělení expedice.

Informace o pracovním místě:

štítkování zboží,
balení zboží,
skládání oblečení,
kompletace objednávek,
směny Po–Pá v čase 6:00–14:00 nebo 14:00–22:00, noční směny 22:00–6:00 (210 Kč/h, základ)
víkendy 7:00–15:30.

Požadujeme:

plnoletost,
docházka ideálně min. 3 dny v týdnu,
manuální zručnost,
výpis z rejstříku trestů.

Nabízíme:

možnost spolupráce do konce roku,
mzda 200 Kč/h + možnost bonusu za výkon až 42Kč/h (vypláceno vždy po 15. dni následujícího měsíce),
denní vyplácení.

Pokud máte zájem, zašlete nám Váš životopis nebo se s výpisem z rejstříku trestů zastavte přímo u nás v agentuře!

Agentura STUDENT s.r.o.

148 00 Praha - 4
Česká republika

Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227   777 684 854