Manager dotačních projektů a PR Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, veřejnou výzkumnou instituci zabývající se základním výzkumem v oblasti fyziky pevné Země a jejího okolí, sběru geofyzikálních dat a zajišťování geofyzikální služby, hledáme Managera dotačních projektů a PR.

Náplň práce:

* aktivní vyhledávání dotačních projektů vhodných pro GFÚ
* studium pravidel jednotlivých poskytovatelů (GAČR, TAČR, MŠMT, mezinárodní organizace) a spolupráce s řešitelem na tvorbě žádosti o dotaci
* nastavování pravidel čerpání pro jednotlivé projekty ve spolupráci s řešitelem a vedoucí THS
* administrativní zajištění zpráv o plnění dotačních projektů a tvorba jejich ekonomické části
* organizace popularizačních akcí GFÚ
* spolupráce na účelné strukturalizaci webových stránek GFÚ
* průběžná aktualizace webových stránek GFÚ
* umisťování aktualit na facebookový profil GFÚ
* finalizace a tvorba textů popularizujících témata řešená v GFÚ
* spolupráce s vědeckými pracovníky na tvorbě a aktualizaci jejich osobních stránek
* příprava tiskových zpráv pro sdělovací prostředky
* zprostředkovávání odborných a popularizačních přednášek pracovníků ústavu

Požadujeme:

* VŠ/VOŠ ekonomického směru – výhodou
* zkušenost s problematikou čerpání dotací
* zkušenost a vztah k vědeckému prostředí výhodou
* aktivní znalost angličtiny
* zkušenosti s tvorbou a editací odborných textů
* schopnost kreativního psaní, česky i anglicky
* organizační schopnosti
* samostatnost

Nabízíme:

* různorodou a zajímavou práci na plný úvazek
* příjemný kolektiv
* odpovídající platové ohodnocení
* zaměstnanecké benefity (stravenky, jídelna v areálu)
* možnost odborného růstu a vzdělávání a zázemí stabilní a perspektivní instituce
* předpokládaný nástup: 1.1.2022
* místo výkonu práce: Praha 4

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Nabízíme

Firemní benefity:
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Vzdělávací kurzy, školení

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika

Kontaktní osoba:
personální konzultant