S námi se o práci bát nebudete! Ubytování, zálohy, stravenky! Turnov

Plat: 27000 - 32000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Turnov, Liberecký
Vloženo před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• Výuční list

* Číst z výkresové dokumentace
• Spolehlivost
• Manuální zručnost

Nabízíme

• Měsíční mzda našich zaměstnanců je ve výši od 28 000 Kč – 31 400 Kč
• Příspěvek na ubytování nebo možnost ubytování ZDARMA
• Týden dovolené navíc
• Stravenkový paušál v hodnotě 71 Kč za odpracovanou směnu
• Odměna za doporučení kamaráda ve výši 10 000 Kč
• Týdenní zálohy v hodnotě 1 000 Kč
• 13. plat
• Přátelský a profesionální přístup koordinátora

GARANTUJEME VÁM VYPLACENÍ MZDY VŽDY DO 15. DNE V MĚSÍCI!

Náplň práce

Pro klienta, který se zabývá výrobou keramiky, hledáme posilu do pracovního týmu. Neváhejte a kontaktujte nás ihned. Čím dříve nastoupíte, tím dříve vyděláte.

POPIS PRÁCE

• Nyní obsazujeme pracovní pozice, kterých náplní je:
• Výroba keramických dílů, obsluha laserů a úprava parametrů dle výkresové dokumentace
• Obsluha a údržba strojů pro výrobu keramiky
• Kontrola výrobků dle technologického a pracovního postupu
• Práce se vykonává ve třísměnném a nepřetržitém provozu
• Místo výkonu práce: Turnov

ProJobEU s.r.o. Ostrava

101 00 Praha 10
Česká republika

Kontaktní osoba:
Veronika Mervová   +420725828601