Montážník - 2 směny - až 30 000 Kč Brno

Plat: 25000 - 30000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Nebaví Vás pouze stát u linky? Máte rádi kreativní práci? Hledáme šikovné montážníky, kteří se nebojí měření a výkresů. Jedná se o práci ve dvousměnném provozu - střídání ranní a odpolední.

co vám nabídneme
-mzdu 25 - 30 000 Kč
-nástup do kmene společnosti
-každoroční navyšování mzdy
-15 minut placené přestávky navíc
-v sezóně 100% příplatky za přesčasovou sobotu
-25 dní dovolené
-dotované stravování na pracovišti: oběd za 30 Kč, nápoje zdarma
-Multisport karta
-odměna za doporučení kolegy až 50 000 Kč
-práce v moderní vytápěné hale
-možnost dodělání průkazu VZV

co od vás očekáváme
-zkušenost z výroby, nejlépe s montáží (ale rádi zaučíme i šikovného absolventa)
-základní orientaci ve výkresové dokumentaci

jak se přihlásit
Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Randstad HR Solutions s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Kamila Látalová