Elektrotester/ka - náborový příspěvek 60 000 Kč Modřice

Plat: 24500 - 28000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Modřice, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Chcete pracovat pro stabilního a férového zaměstnavatele? Chcete být součástí menšího, příjemného týmu? Pak čtěte dál a neváhejte nám zaslat svůj životopis!
Pro úspěšnou společnost působící v oblasti výroby robotických zařízení a elektromotorů hledáme nové posily do týmu na pozici zkušební technik - elektro operátor na tři směny.
Jedná se o dlouhodobou práci na hlavní pracovní úvazek s nástupem přímo do kmene společnosti.

náplň práce
-kompletace a montáž jednotlivých dílů zařízení
-testování, měření

co vám nabídneme
- mzdu dle Vašich zkušeností od 24 500Kč ve fixu + variabilní složky mzdy
-náborový bonus ve výši 60 000 Kč
- dotované obědy (od 26 Kč/oběd)
- práci v čistém a nehlučném prostředí
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění
- nadstandardní příplatky za odpolední a noční směny
- příspěvek na benefitní kartu na volnočasové aktivity
- dotovaný mobilní tarif s možností navázat 4 další čísla
- jazykové kurzy AJ/NJ
- bonus za doporučení kolegy 60 000 Kč
- drogerie na pracoviši - krémy na ruce, prací prostředky, mýdla
- možnost zvyšování kvalifikace - elektro nebo CNC kurzy
- svozová doprava z centra Brna, parkoviště před budovou

co od vás očekáváme
- SŠ vzdání v oboru elektro
- vyhláška 50 - paragraf 5 nebo 6
- schopnost práce na PC

jak se přihlásit
Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.
Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Randstad HR Solutions s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Kamila Látalová