Plant Quality Manager Kolín

Lokalita pracoviště: Kolín, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Plant Quality Manager
Pro našeho klienta, který se zabývá vývojem a výrobou systémů přepravního chlazení a klimatizací, hledáme komplexního manažera kvality s odpovědností především za optimalizaci procesů řízení kvality a organizaci interních auditů kvality.

* vedení týmu inženýrů kvality a techniků
* metodické řízení rozvoje kvality
* implementace a vývoj QMS (ISO 9001, IATF 16949, ISO TS 22163)
* plánování, organizace a vedení interních auditů kvality
* reporty ve dvou liniích - řediteli výrobnímu závodu a řediteli kvality EMEA

co vám nabídneme
* spolupráci v rámci stabilního týmu kvality
* prostředí americké nadnárodní společnosti
* pestrou a dynamickou náplň práce
* motivující finanční ohodnocení a roční bonusy
* služební automobil i pro soukromé účely
* příspěvek na penzijní připojištění (3% z měsíční mzdy)
* 5 týdnů dovolené
* flexible work time
* závodní stravování
* ... a další zajímavé benefity

co od vás očekáváme
* VŠ vzdělání nejlépe technického směru
* zkušenosti na obdobné pozici min. 3 roky
* praktická znalost norem ISO 9001 (výhodou IATF 16949, ISO TS 22163)
* schopnost provádět audit - platná kvalifikace podle ISO 9001
* znalost MS Office na uživatelské úrovni
* samostatnost, práce v týmu, flexibilita, odpovědnost
* pokročilá znalost angličtiny

jak se přihlásit
Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "mám zájem". Jakmile dostanu odpověď, budu Vás informovat o dalším průběhu. Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat. Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.
Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz

Randstad HR Solutions s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ondřej Haruda