Administrativní podpora IT Rokycany

Lokalita pracoviště: Rokycany, Plzeňský
Vloženo před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- středoškolské vzdělání
- komunikativnost
- řidičský průkaz skupiny B
- AJ na úrovni B2
- znalost MS Office
- základní přehled a orientace v IT problematice

Nabízíme

Příspěvek na dojíždění 2,60 Kč/km.

Benefit za 100% docházku 1.500,-Kč.

Příspěvek na stravování.

Příspěvek 650,- na penzijní nebo životní pojištění.

Až 6 dní dovolené navíc (v závislosti na počtu odpracovaných let).

MultiSport kartu aj.

Náplň práce

Obsluhovat IT Hotline / Help Desk.

Zapisovat požadavky uživatelů do systému KACE.

Nastavovat práva a vytvářet uživatele Xpert/XDOC, ConSense Suite.

Zajišťovat administrativu spojenou s výdejem a příjmem výpočetní a telefonní techniky .

Komunikovat se zákazníky, partnery a členy týmů Borgers group i v cizím jazyce.

Zajišťovat administrativní úkoly v rámci IT oddělení.

FreeCon s.r.o.

41501 Teplice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Barbora Hanzlíková    604 286 837