Interní auditor /ka firemních procesů Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

znalost NJ na úrovni středně pokročilý (B2) NEBO pokročilá znalost AJ se základy NJ
uživatelskou znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
orientace na výsledek a schopnost dotahovat věci do konce
vysoké pracovní nasazení a samostatnost
organizační a komunikační schopnosti
ochota cestovat v rámci ČR, primárně v oblasti Čech

Nabízíme

smlouvu na dobu neurčitou
25 dní dovolené
propracovaný systém zapracování a další odborné vzdělávání
stravenky
možnost využití home office
jazykové kurzy angličtiny a němčiny
notebook a mobilní telefon
služební automobil i k soukromému využití
Multisport karta
další benefity
nástup možný ihned nebo dohodou
pracoviště v Praze

Náplň práce

samostatná příprava interních auditů – od počátečního plánování až po jejich provedení
analýza a zpracování výsledků auditů
odpovědnost za vypracování auditních zpráv
kontrola plnění navržených opatření vedoucích k odstranění nedostatků
předkládání návrhů témat pro nové audity
účast na mezinárodních projektech

E.H.R spol. s r.o.

130 00 Praha 3 - Vinohrady
Česká republika

Kontaktní osoba:
sekretariát   Skype : ehroffice