Obsluha CNC laseru Zruč-Senec

Lokalita pracoviště: Zruč-Senec, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, společnost zajišťující kompletní kovovýrobu od dělení materiálu, ohýbání, výrobu svařenců i s dopravou až na místo s následnou montáží, hledáme nového kolegu na pozici obsluhy CNC laseru.

Náplň práce:

* Obsluha CNC laseru

Požadavky:

* Praxi s obsluhou CNC laseru, případně na jiném CNC stroji
* Ochotu pracovat ve 2 směnném provozu
* Spolehlivost

Nabízíme:

* Dobré platové podmínky
* Závodní stravování
* Příspěvek na životní, či důchodové připojištění
* Lokalita Zruč-Senec

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Nabízíme

Firemní benefity:
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Závodní stravování

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika

Kontaktní osoba:
personální konzultant