Call centrum - příchozí hovory - 167,50Kč/h - Zličín Praha 5

Lokalita pracoviště: Praha 5, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro mezinárodní řetězec obchodních domů s nábytkem hledáme vhodné brigádníky na zákaznickou linku - příchozí požadavky. Nejedná se o aktivní telemarketing!!!

Jedná se o dlouhodobou spolupráci. Docházka nutná minimálně 2xtýdně!!!

Po kompletním zaškolení možnost práce z domova.

Náplň práce:

- odbavení požadavků a dotazů od klientů prostřednictvím telefonu, e-mailu a Facebooku

- řešení reklamací

- komunikace s ostatními odděleními v rámci společnosti

Požadujeme:

- min. středoškolské vzdělání s maturitou

- předchozí praxi na zákaznické lince velkou výhodou

- anglický jazyk výhodou nikoliv podmínkou

- dobrá znalost práce s PC (MS Office, web)

- příjemný hlasový projev bez vady řeči

- dobré komunikační dovednosti

- docházka 2xtýdně podmínkou!!!

- možnost pracovat dlouhodobě

Nabízíme:

- mzda 167,50 Kč/h hrubého

- týdenní vyplácení

- dobrá dopravní dostupnost - Praha 5 Zličín

Agentura STUDENT s.r.o.

148 00 Praha - 4
Česká republika

Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227   777 684 854