Systémový analytik Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• znalost Windows Server a Active Directory
• zkušenosti s Powershell
• znalost Azure/Office365 oceníme, ale není podmínkou
• zkušenosti s Fortinet produkty a se System Center uvítáme ale nejsou nezbytně nutné
• ŘP skupiny B
• organizovanou a pohodovou osobnost

Nabízíme

• mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
• práce s nejnovějšími produkty Microsoft a Fortinet
• příležitost k specializaci v různých oblastech IT
• podpora vzdělávání, osobního a odborného růstu
• home office, flexibilní pracovní dobu
• příjemný a přátelský kolektiv
• firemní telefon a notebook
• atraktivní zaměstnanecké benefity (příspěvek na životní pojištění, penzijní připojištění, příspěvek na stravování, sick-days)

Náplň práce

• poskytování technologické a servisní podpory uživatelům
• zabezpečování správy počítačové sítě a jejích komponentů
• správa doménového systému a serverů
• údržba počítačového systému a jeho zálohování včetně antivirové ochrany
• monitorování a vyhodnocování funkčnosti počítačových systémů a IT
• zabezpečování definování a přidělování adres a přístupových práv uživatelům sítě na základě požadavků vedoucích útvarů v souladu s politikou bezpečnosti IT
• implementace firemních a systémových aplikací, programů a IT standardů

Peopledrive

Doksy
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lucie Kozáková