Operátor/ka ve výrobě - až 30 000 čistého Jaroměř

Plat: 35000 - 37000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jaroměř, Královéhradecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Podrobnosti o nabídce
Chceš pracovat pro jednoho z nejvýznamnějších výrobců zdravotních hygienických výrobků a zároveň si fajnově vydělat? Pak čti dál...

Do nového týmu potřebujeme nové parťáky či parťačky! Místem výkonu práce je Jaroměř. Budeš součástí moderní společnosti, působící v perspektivním oboru, která roste rychlým tempem a neustále se rozšiřuje.

Tvojí náplní práce bude:

doplňování materiálů
nastavování procesních parametrů
spolupráce při identifikaci a řešení problémů
sledování kvality výrobku
vedení výrobní dokumentace
základní údržba a úklid zařízení
plnění výrobních cílů
zajištění a prosazování veškerých aspektů bezpečnosti práce

Nabízíme
průměrná mzda po zapracování: 30 000 Kč čistého
osobní ohodnocení
bonusy a prémie
25 dní dovolené
dotované stravování
stabilní zaměstnání
přátelský kolektiv
možnost profesního růstu
pravidelná školení

Požadujeme
ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (krátký a dlouhý týden - 12hod.)
vzdělání SŠ nebo učební obor
praxe v průmyslu a zkušenost s 12hod. směnami vítána
pečlivost a spolehlivost
předpoklady pro týmovou práci

Randstad HR Solutions s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lucie Havlová