Celní specialista/logistik Praha 9

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro významnou mezinárodní společnost hledáme kolegu se zkušenostmi s celním řízením s přesahem do logistiky.
• Zajišťovat komplexní provádění přeprav, tj. každodenní operativu
• Zajišťovat přípravy materiálu k přepravě a komunikovat s dopravci
• Komunikovat s dodavateli materiálů do výroby a laboratoří
• Budete provádět celní odbavení zásilek, připravovat podklady k celnímu řízení a následně komunikovat s celním úřadem včetně zastupování společnosti v celním řízení
• Zajišťovat povolení pro dovoz karanténního materiálu ze třetích zemí, „Letter of Authority“
• Objednávat zboží ze skladu včetně sledování skladových zásob

Nabízíme

• Zázemí prosperující mezinárodní společnosti
• Zajímavá a zodpovědná práce s možností profesního růstu
• Platové podmínky odpovídající dané pozici
• Zaměstnanecké výhody – 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, penzijní připojištění, T-mobile bonus a další

Náplň práce

pokud máte

• SŠ vzdělání s maturitou (dopravního směru), nebo VŠ
• Min 1 rok praxe v oboru v podobném odvětví
• Znalost celní problematiky, ideálně praxe v celním oddělení
• Řidičský průkaz skupiny B (výpis z bodového hodnocení řidiče)
• Anglický jazyk na úrovni alespoň B1
• Standardní PC dovednosti (MS Office)
• Pečlivost, spolehlivost, smysl pro detail
• Pozitivní přístup, komunikativnost a flexibilita

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Andrea Halászová