Logistik pro automotiv Šumpersko - AJ/NJ podmínkou Olomouc

Plat: 40000 - 50000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Olomouc, Olomoucký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Jako logistik budete mít na starost především logistiku z oblasti automotiv. Budete ale také třeba vyhodnocovat efektivitu logistických procesů a z nich vyvozovat řešení. Anglický či německý jazyk využijete jak slovem, tak písmem, protože budete pravidelně komunikovat se zahraničním.
Zaujala Vás tato pozice? Tak nám neváhejte zaslat svůj životopis!
- budete nastavovat, optimalizovat a spravovat skladové procesy včetně souvisejícího nastavení skladového systému (ve spolupráci s IT)
- čeká Vás správa a údržba kmenových dat (procesní strategie, uživatelská nastavení, správa nastavení skenerů atp.)
- nemine Vás ani vyhodnocování provozních a procesních dat
...a mnoho dalšího!

Nabízíme

- již má zkušenosti s logistickými principy (zkušenost s automotivem výhodou!)
- zkušenosti s „change managementem“ výhodou
- anglicky nebo německy zvládnete telefonovat a řešit logistické problémy
- s čísly pracujete rádi a ještě víc z nich vyvozujete návrhy na řešení

Náplň práce

- odpočívat budete 25 dní
- v zaměstnance máme důvěru, takže jsme otevřeni jejich nápadům
- kvalitních zaměstnanců si ceníme, takže nabízíme velmi dobré finanční ohodnocení

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Kamila Teplá   702 029 427