Administrativní podpora (logistika/laboratoř) - Praha 5

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Naším klientem je distribuční společnost zaměřená na prodej špičkových produktů zahraničních výrobců a poskytování služeb v oblasti „life science“, ale i na vlastní výzkum a vývoj. Na trhu v České republice, Slovensku a Maďarsku působí již od roku 1997, mezi její klienty patří významná vědecká pracoviště Akademie věd České republiky, univerzity, nemocnice a ostatní farmaceutické a biomedicínské společnosti.
Budete telefonicky komunikovat se zákazníky
Postaráte se o příjem objednávek
Budete odpovědni za stav interního a externího skladu
Budete komunikovat se zahraničními dodavateli
Postaráte se o zabezpečení přepravy ze zahraničí do skladů a přeprava k zákazníkům
Budete řešit reklamace
Také se můžete podílet na práci v laboratořích

Nabízíme

SŠ/VŠ vzdělání - nejlépe biologie či chemického směru
velmi dobrá AJ
zkušenosti z laboratorního prostředí výhodou
praxe se skladem, skladovým hospodářstvím, logistikou
kultivovaný projev
výborné organizační schopnosti

Náplň práce

zajímavé finanční ohodnocení + telefon a další benefity
perspektivní práci
rodinné prostředí
získání zkušeností v oboru logistiky
odborný růst

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Adéla Bátorová