Zákaznický servis - chemik (vhodné i pro absolventy) Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro mezinárodní společnost působící v oblasti životního prostředí, potravinářství a farmacie hledáme nové kolegy se vzděláním chemického, přírodovědného nebo příbuzného směru, které bude bavit komunikace se zákazníky a dokážou jim pomoci s interpretací výsledků analýz.

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
- denní komunikace s lokálními i zahraničními klienty
- komunikace s kolegy v laboratořích
- rozvoj znalostí v oblasti legislativy ochrany životního prostředí

Nabízíme

Pokud:
- máte alespoň SŠ chemického, přírodovědného nebo příbuzného směru
- máte zkušenosti s komunikací se zákazníky - počítají se i brigády v restauraci :) a hlavně Vás komunikace s nimi baví
- mluvíte plynně anglicky
- máte chuť učit se nové věci

Náplň práce

- práci ve stabilní mezinárodní společnosti s možností kariérního růstu
- kontakt s prostředím nejmodernějších chemických laboratoří
- využití angličtiny
- klouzavý začátek a konec pracovní dob - v kanceláři Vás budeme potřebovat mezi 10-14 hodinou, nicméně začátek a konec pracovní doby si nastavíte sami
- možnost home office (po zkušební době)
- 5 týdnů dovolené
- stravenkový paušál, výhodný tarif a multisport kartu
- penzijní připojištění

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Andrea Halászová