Hledám manažera dopravy z Brna a okolí Brno-venkov

Lokalita pracoviště: Brno-venkov, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Rozrůstáme se o nový business a pro dlouhodobou spolupráci hledáme novou posilu. Musíte rozumět kamionovým přepravám a mít zkušenost s vozovým parkem a komunikací s řidiči. Budete poptávat, vyjednávat, zasmluvníte, budete hledat nové obchodní příležitosti ve spolupráci s obchodním oddělením.

Budete Vést tým a budete klíčovou osobou pro ziskovost projektů.
Skvělá příležitost pro budování kariéry, neustále se rozrůstáme, budete komunikovat s dopravci, rozvíjet vztahy se zákazníky, reportovat vedení, vést tým.
Už jste pracoval/a na podobné pozici?
Pak je to pozice možná právě pro Vás!

Hodit se Vám budou tyto zkušenosti:
1) zkušenosti z mezinárodní i vnitrostátní kamionové dopravy
2) zkušenost s vedením týmu (disponenti, dispečeři, řidiči)
3) znalost angličtiny, musíte zvládnout vyřídit hovor/emaily
4) musíte mít obchodní myšlení, budete podílet na rozvoji našeho businessu

Náplň práce

Atraktivní mzda je samozřejmostí dle Vašich zkušeností.
Auto budete mít i k soukromým účelům.
Z benefitů pro Vás máme nejen dovolenou navíc, příspěvek na penzijko, ale taky spoustu dalších bonusů a benefitů.

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Romana Koudelková   736 482 328