Office Manager - Praha centrum - nástup ihned

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro velmi úspěšnou, nadnárodní společnost zabývající se FMCG aktuálně hledáme vhodné kandidáty na výše uvedenou pozici.
Budete se starat o vedení, koordinaci a řízení kanceláře
Postaráte se o výkonnou asistenci generálnímu řediteli
Budete zajišťovat služby pro efektivní provoz, kancelářské vybavení, zásoby a údržbu
Budete spolupracovat s oddělením HR
Postaráte se o reporting HR Managerovi
Budete koordinovat schůzky, úkoly či akce

Nabízíme

Máte zkušenosti na obdobné pozici
Dokážete komunikovat v AJ
Máte organizační a komunikační dovednosti
Ideálně můžete nastoupit ihned
Máte minimálně SŠ vzdělání
Český jazyk NEBO Slovenštinu máte na úrovni rodilého mluvčího

Náplň práce

Získáte adekvátní mzdové ohodnocení
Práci ve velmi příjemném, přátelském kolektivu
Bonusová složka
Kontrakt na dobu 2 let (zástup za MD) - možnost prodloužení/přesunutí v rámci společnosti

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Adéla Bátorová