Zástupce mistra 42 000 Kč + skvělé benefity Turnov

Plat: 40000 - 42000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Turnov, Liberecký
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• Výuční list (technické vzdělání, popř. odpovídající praxe)
• Zkušenosti s nastavováním a obsluhou strojů - podmínkou
• Manuální zručnost
• Samostatnost, pečlivost a spolehlivost
• Ochota pracovat ve vícesměnném provozu

Nabízíme

• Krásné finanční ohodnocení 42 000 Kč (dle zkušeností)
• 25 dní dovolené – chceme, aby naši zaměstnanci byli náležitě odpočatí
• Příplatky za směnnost
• Stravenky 130 Kč
• Příspěvek na penzijní/životní pojištění 1800 Kč
• Zajímavou práci v perspektivní společnosti s celosvětovou působností
• Férový přístup, přátelské prostředí a otevřenou komunikaci
• Nástup IHNED

Náplň práce

• Nastavování a seřizování strojů (lisy, brusky, leštičky)
• Zástup směnového mistra
• Podpora technologa
• Výroba keramických dílů, měření a kontrola výrobků
• Školení operátorů

ProJobEU s.r.o. Ostrava

101 00 Praha 10
Česká republika

Kontaktní osoba:
Adam Krumpl   +420722965222