Strojní konstruktér Kolín

Lokalita pracoviště: Kolín, Středočeský
Vloženo před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Naším klientem je zahraniční výrobní společnost, která se zabývá výrobou elektrických zařízení.
S rozvojem společnosti je potřeba posílit oddělení konstrukce o nového člena.

STROJNÍ KONSTRUKTÉR

Váš profil:

* SŠ/VŠ vzdělání strojírenského zaměření

* předchozí praxe na obdobné pozici

* znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni

* znalost práce s programem SolidWorks

* přehled v oblasti elektro výhodou

* samostatnost, pečlivost a zodpovědnost

Náplň práce:

* zpracování kompletní technické dokumentace

* konstruování návrhů a výkresů nových produktů

* navrhování nových a zlepšení stávajících výrobků

* úzká spolupráce s mateřským závodem v zahraničí

Nabízíme Vám:

* perspektivní zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti

* přátelský kolektiv

* příjemnou pracovní atmosféru

* 25 dní dovolené

* možnost zvyšování kvalifikace

* finanční ohodnocení dle kvalifikace a zkušeností

* atraktivní balíček firemních benefitů

* nastoupit můžete ihned

JOBSTART s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Petra Vítová   722 921 096