Mistr výroby-jedna směna - ne automotive Nechanice

Plat: 30000 - 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Nechanice, Královéhradecký
Vloženo před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

-minimálně SOU technického směru
-praxi ve výrobním závodě na podobné pozici
-zkušenosti s vedením kolektivu - 30lidí, organizací práce, vedením docházky a přípravou podkladů pro mzdy
-základní znalost Lean production, 5S – výhodou
-aktivní přístup k řešení problémů
-uživatelskou znalost práce na PC, MS Office
-řidičský průkaz B

Nabízíme

-práci na hlavní pracovní poměr
-práci v prosperující ryze české společnosti
-pracovní doba Po - Pá, volné víkendy
-nástupní základní hrubou mzdu 30.000,- až 35.000,-, osobní ohodnocení až 20%
-2x ročně odměny při splnění kvalitativních ukazatelů
-systém benefitů (obědy zdarma, sleva na firemní výrobky..)
-Příjemné pracovní prostředí

Náplň práce

-řízení chodu části výroby na základě výrobního plánu
-organizace práce a dohled nad plněním úkolů ve výrobě
-zodpovědnost za plnění výrobních norem
-kontrola a zajištění dodržování pracovních postupů, předpisů BOZP, PO a životního prostředí
-kontrola evidence hotové výroby, kontrola odepisování materiálu v systému HELIOS Orange
-zaškolování, motivace a hodnocení podřízených pracovníků, vedení docházky

JOBSTART s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jana Horáková   602 620 927