Elektromechanik - mzda až 45.000,- Kč Rychnov nad Kněžnou

Lokalita pracoviště: Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký
Vloženo před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta v okrese Rychnov nad Kněžnou hledáme zkušené elektrikáře na pozici

Elektromechanik

Požadujeme:

* SOU nebo SŠ vzdělání v oboru elektro

* platné osvědčení dle vyhlášky 50 min. §6

* praxe v elektro údržbě výrobních linek, strojů a zařízení

* orientace v elektro dokumentaci

* ochota pracovat ve směnném provozu

* dobré diagnostické schopnosti a manuální zručnost

* základní znalost PLC výhodou

Pracovní náplň:

* provádění údržby výrobních zařízení

* analýza a odstraňování příčin výrobních problémů

* plánování preventivní údržby výrobních zařízení

* uvádění nového výrobního zařízení do provozu

* spolupráce se zaměstnanci strojní údržby

* provádění údržby a revizí i na nevýrobních zařízeních

* komunikace s externími servisními společnostmi

Co vám můžeme nabídnout:

* samostatnou a zodpovědnou pracovní pozici

* stabilní prostředí mezinárodní společnosti

* finanční ohodnocení dle kvalifikace a zkušeností

* průběžná profesní vzdělávání

* dovolená 5 týdnů

* příspěvek na stravování

* příspěvek na životní pojištění

* a další zajímavé firemní benefity

JOBSTART s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Petra Vítová   722 921 096