Technolog Nechanice

Plat: 30000 - 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Nechanice, Královéhradecký
Vloženo před 9 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

-minimálně středoškolské vzdělání technického směru
-schopnost pracovat v týmu i samostatně
-znalost tvorby technické dokumentace
-uživatelská znalost programu HELIOS Orange (výhodou), MS Office

Nabízíme

-odborný růst v moderní, prosperující ryze české společnosti
-možnost průběžného vzdělávání
-pracovní doba Po - Pá, volné víkendy
-nástupní základní hrubou mzdu 30.000,- až 35.000,-, osobní ohodnocení až 20%
-2x ročně odměny při splnění kvalitativních ukazatelů
-systém benefitů (obědy zdarma, sleva na firemní výrobky..)
-příjemné pracovní prostředí

Náplň práce

-stanovení a vyvíjení technologických postupů
-koordinace a zajištění technologické přípravy výroby
-spolupráce s oddělením konstrukce
-zakládání nových položek v programu HELIOS

JOBSTART s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jana Horáková   602 620 927