Obchodní zástupce v oblasti elektra Nový Jičín

Plat: 30000 - 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Nový Jičín, Moravskoslezský
Vloženo před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Máš obchodního ducha, zkušenosti s prodejem elektrospotřebičů a chuť samostatně pracovat?
Pak by Tě naše nabídka mohla zajímat!
Jsme velkoobchod s elektrospotřebiči, který má na trhu více než 20 let zkušeností. Zabýváme se komplexní péčí o naše zákazníky – výběr spotřebičů, jejich dovoz, realizace… Spolupracujeme se stolaři a dodáváme také do kuchyňských studií. Hledáme vhodného kandidáta na pozici OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE – ELEKTRO – SEVERNÍ A JIŽNÍ MORAVA.

Náplň práce
• Realizace obchodních schůzek
• Akvizice nových zákazníků
• Péče o současné zákazníky
• Prezentování novinek a akčních nabídek
• Reporting

Požadujeme
• Obchodního ducha
• Komunikační a organizační schopnosti
• Seriózní, zodpovědný a samostatný přístup
• Praxi na pozici obchodníka podmínkou
• Orientace v oblasti ELEKTRA podmínkou
• Znalost práce na PC – MS office, sociální sítě
• ŘP skupiny B – aktivní řidič

Nabízíme
• Práci ve stabilní společností
• Motivující provizní systém + 13. a 14. plat
• 25 dní dovolené
• Práci na HPP
• Mobilní telefon, notebook, služební automobil
• Nástup ihned
• Lokalita působiště – Severní a Jižní Morava

V případě zájmu zašlete, prosím, Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

JOBSTART s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jana Kučová   702 041 431