Výroba klimatizací - až 25.500 Kč, benefity a ubytování Liberec

Plat: 23300 - 25500 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Liberec, Liberecký
Vloženo před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Do našeho týmu hledáme nové zaměstnance na pozici operátor/ka výroby klimatizačních jednotek do aut. Práce je jednoduchá a zvládnou ji všichni.

Hledáme zaměstnance, kteří:
- mají možnost pracovat v třísměnném provozu
- jsou manuálně zruční

Nabízíme

- výdělek až 25 500 Kč
- UBYTOVÁNÍ zajištěno (poplatek 1 500 Kč - strhne se z výplaty, nemusíte platit předem)
- dotované stravování
- zaškolení zdarma
- TÝDENNÍ zálohy
- docházkový BONUS
- možnost rychlého nástupu

Náplň práce

Náplň práce
- kompletace klimatizačních jednotek do osobních automobilů
- montáž a kontrola kvality
- kombinace různých pozic s různými pracovními úkony

Směny
- 3 směnný provoz (ranní, odpolední, noční - směny začínají vždy v 6:00, 14:00, 22:00)

Manuvia a.s. organizační složka

720 00, Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jana Pichoňská   +420 778 413 826