Staň se kontrolorem kvality - až 130Kč/hod.,Kroměříž

Plat: 130 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Kroměříž, Zlínský
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Staň se kontrolorem kvality a buď součástí světové automobilové značky.
Pečlivost, zručnost, spolehlivost. Dobrou pracovní morálku.

Nabízíme

Smlouvu na DPP s možností s postupem na HPP.
Plat 130/hod.
1 měsíc kvalitního zaškolení, podpora při zaučení.
Výkonnostní prémie.
Odměna pří dobře vykonané práci.
Dlouhodobá spolupráce.

Náplň práce

Broušení rozleštění plastových dílů, rework, malou leštící bruskou a leštící pastou. Pečlivost, zručnost, praxe výhodou, výborný zrak ( korekce zraku není překážkou), smysl pro detail.
Požadujeme dobrou manuální zručnost a šikovnost.
Směnnost: ranní 6-14 hod. - odpolední 14 - 22 hod. Požadujeme pravidelnou docházku.

Enter-Prise Sorting, s.r.o.

Žitavská 234
Liberec
Česká republika

Kontaktní osoba:
Zdeňka Konečná