Máme pro Vás práci na ranní směny! Mzda od 22 000 Kč Fryčovice

Plat: 22000 - 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Fryčovice, Moravskoslezský
Vloženo před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• Schopnost provádět údržbu a opravu na strojích a zařízeních
• Dochvilnost
• Spolehlivost
• Výhoda při vyučení v oboru elektrikář (vyhláška 50/zámečník)
• Svářečky průkaz výhodou
• Technická a manuální zručnost

Nabízíme

• Perspektivní zaměstnání v prosperující firmě
• Jen ranní směny
• Mzda od 22 000 Kč
• Volné víkendy
• Práce v příjemném kolektivu
• Stravenkový paušál
• Firemní benefity
• Práci na hlavní pracovní poměr

Náplň práce

• Provádění běžné a preventivní údržby a oprav strojů a zařízení
• Provádění diagnostiky závad a určování vhodných řešení a opatření

Comac jobs Ostrava

Těrlicko
Česká republika

Kontaktní osoba:
Eva Žilavá   +420 737 234 546