Dispečer kamionové dopravy - Brno (m/ž)

Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ vzdělání s maturitou

* uvítáme zkušenosti v oblasti dopravy

* praxe na pozici dispečera v kamionové dopravě velkou výhodou, ne však podmínkou

* proaktivní přístup, samostatné řešení svěřených zodpovědností

* schopnost praktického myšlení, rychlého rozhodování se v krátkém čase

* velmi dobré organizační a komunikační schopnosti

* analytické uvažování

* časová flexibilita

* ochota učit se

* výborná znalost MS Office

* řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

* pracovní poměr na dobu neurčitou

* zázemí stabilní a dynamické společnosti

* zajímavou a samostatnou práci

* motivující platové ohodnocení

* možnost seberealizace a osobního růstu

* týden dovolené navíc

* stravenky, MultiSport karta

* místo pracoviště - Brno

* 3 směnný provoz

* nástup možný IHNED

Náplň práce

* sleduje objednávky zákazníků

* podle objemu plánuje celovozy a tvoří rozvozové přepravy

* koordinuje činnost svěřených vozidel

* kontroluje efektivitu činnosti svěřených vozidel, zodpovídá za jejich optimální využití

* řídí a kontroluje práci vlastních řidičů a externích dopravců

* zodpovídá za správná data v systému v rámci jím vytvořených přeprav

* aktivně spolupracuje se svěřenými obchodními partnery společnosti, včas reaguje na jejich podněty a plní jejich požadavky

* aktivně oslovuje obchodní partnery společnosti v rámci vytížení přepravní kapacity

HELICAR a.s.

250 64 Měšice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Renata Čapková