Prodejce nábytku (Plzeň)

Lokalita pracoviště: Plzeň, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Požadujeme:

* ukončené SŠ vzdělání (výuční list/maturita)

* praxe v prodeji uvedeného sortimentu výhodou

* znalost práce s PC

* orientaci na zákazníka, schopnost obchodní argumentace

* zkušenost s prodejem v oblasti nábytku

* komunikativnost a příjemné vystupování

* flexibilita

* samostatnost, spolehlivost, pečlivost

* trestní bezúhonnost

Nabízíme

Nabízíme:

* zázemí úspěšné a stabilní mezinárodní společnosti

* motivující finanční ohodnocení - provizní systém odměňování

* zaměstnanecké výhody

* důkladné zaškolení

* další odborná školení

* možnost profesního růstu

* stravenky v hodnotě 110 Kč

* týden dovolené navíc nad zákonný rámec

Náplň práce

Náplň práce:

* odborné poradenství zákazníkovi

* navrhování a plánování nábytkových sestav

* zajištění a péče o výstavu zboží

* ochotu učit se novým věcem

* uzavírání kupních smluv, zodpovědnost za jejich správnost

* zodpovědnost za pořádek ve svěřené části prodejny a ve svém sortimentu

ASKO - NÁBYTEK, spol.s r.o.

Praha 10 - Štěrboholy
Česká republika

Kontaktní osoba:
Marcela Hlavová