Vykládka kamionů - Velké Přílepy s ubytováním, Týdenní výplaty

Plat: 120 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Velké Přílepy, Středočeský
Vloženo před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Dobrou fyzickou kondici
* Spolehlivost a zodpovědnost
* Věk 18+

Nabízíme

* MZDA: 120 Kč/h
* TÝDENNÍ VÝPLATY
* Dlouhodobá spolupráce
* Umožníme ubytování v místě bez vstupních nákladů, pracovník si ubytování zaplatí na konci měsíce po zúčtování mzdy.

Náplň práce

Hledáme fyzicky zdatné muže na vykládku kamionů ve Velkých Přílepech u Prahy.

Pracovní doba:
po-pá 5:00 – 8:00, 14:00 – 20:00 hod.
Chodí se na obě směny v jeden den a je nutná pravidelná docházka!

Tato pozice je pouze S UBYTOVÁNÍM !!!!. Náklady za ubytování si pracovník zaplatí na konci měsíce po zúčtování mzdy.

Nutnost doložit výpis trestního rejstříku bez trestní majetkové činnosti !!!!!!!!

Well Pack s.r.o.

10100 Praha 10
Česká republika

Kontaktní osoba:
Nikola Lauová   602 600 092