Správce údržby obchodního domu PRAHA 5 STODŮLKY

Lokalita pracoviště: PRAHA 5 STODŮLKY, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Cítíš se ve výhodě, pokud máš výuční list elektrotechnického vzdělání Vyhl. 50/78 Sb. §5? Postačí ale i základní povědomí o nakládání s elektrotechnickými zařízeními.
* Jsi zodpovědný a dokážeš se zorientovat v základních předpisech požární ochrany a BOZP?
* Jsi důsledný, spolehlivý a říká se o tobě, že máš zlaté ruce? Stane se, že opravit kliku budeš muset vlastními silami.
* Nechybí ti organizační smýšlení a samostatnost? Sám si budeš plánovat sled prací a dodavatelů.
* Těšilo by tě pracovat pro expandující mezinárodní společnost XXXLutz ?

Nabízíme

* Věrnostní volno a jubilejní odměny.
* Jistotu mezinárodní společnosti a tedy i pravidelně výplatu na účtu.
* Být neustále v pohybu, stereotyp u této pozice není na místě.
* Možnost kvalifikace Vyhl. 50/78 Sb. §4.
* Nástup možný okamžitě.
* Stravenkový paušál a slevy v restauracích XXXLutz.
* Zaměstnanecké slevy na prodejní sortiment.

Náplň práce

Toužíš po samostatné práci, kde si rozhodneš, jak si naplánuješ týden? Jsi rád v přátelském a veselém kolektivu?
Přidej se k XXXLutz!
* Údržba a úpravy technického zařízení - výtahy, vnitřní komunikační zařízení budovy, osvětlení celé budovy, EPS a SHZ systém.
* Součinnost při vyřizování pojistných událostí.
* Zadávání a kontrola oprav od dodavatelů, komunikace s dodavateli.
* Kontrola zařízení podléhající zkouškám a revizím.
* Provádění malých oprav.
* Spolupráce s vedoucím obchodního domu a hlavním managerem správy budov.

XLCZ Nábytek s.r.o.

251 01 Čestlice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Helena Stanislavová