Specialista (m/ž) reklamací Brno

Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- SŠ vzdělání s maturitou
- zkušenosti o oblasti kamionové dopravy výhodou
- proaktivní přístup, samostatné řešení svěřených zodpovědností
- velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
- analytické uvažování
- časová flexibilita
- ochota učit se
- výborná znalost MS Office
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

- pracovní poměr na dobu neurčitou
- zázemí stabilní a dynamické společnosti
- zajímavou a samostatnou práci
- motivující platové ohodnocení
- možnost seberealizace a osobního růstu
- týden dovolené navíc
- stravenky, MultiSport karta
- nástup možný IHNED
- místo pracoviště - Brno

Náplň práce

- sledování objednávek zákazníků
- plánování celovozů a tvorba rozvozové přepravy
- koordinování činnosti svěřených vozidel
- aktivní spolupráce se svěřenými obchodními partnery společnosti
- vyřizování informací týkajících se doručení zásilek, reklamací, stížnosti atd.
- zadávání dat o zakázkách do informačního systému, denní kontrola jejich úplnosti a správnosti
- zpracování reportů o doručených zásilkách

HELICAR a.s.

250 64 Měšice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Renata Čapková