Číšník/servírka Jáchymov

Plat: 20000 - 25000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Jáchymov, Karlovarský
Vloženo před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Jaké znalosti a dovednosti jsou důležité:
Výuční list v oboru, znalost některého z jazyků v rámci Vaší profese (NJ,RJ,AJ)

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout:
• NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK: 10 000 Kč
• Možnost ubytování !!!
• Práci u stabilní společnosti s garancí vyplácení mzdy v termínu
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Možnost profesního vzdělávání
• Personální stravu za zvýhodněné ceny, možnost výměnných rekreací zaměstnanců s jinými lázněmi po celé ČR a další benefity dle kolektivní smlouvy.

Náplň práce

Co Vás čeká:
Práce v kolektivu na stravovacím úseku některého z našich hotelů, kde Vás rádi přivítají Vaši kolegové a kolegyně. Vaše každodenní pracovní náplní bude přivítání hosta v restauraci, usazení ke stolu, samotná obsluha dle přání hosta, vyúčtování v rámci obsluhy hosta, denní vyúčtování a další úkoly, kterými Vás pověří manažer stravovacího úseku.

Léčebné lázně Jáchymov a.s.

Kontaktní osoba:
Jaroslav Blažek MBA