Plánovač výroby - disponent Tachov

Lokalita pracoviště: Tachov, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Středoškolské vzdělání - ideálně technického směru
* Velmi dobré dovednosti s programem SAP a MS Office
* Dobrá znalost NJ
* Zkušenosti s kontrolou předvýroby a hotových produktů a s plánováním stavu zásob
* Velmi dobrá znalost logistických problémů
* Samostatnost, komunikativnost a týmově orientovaný způsob práce

Nabízíme

* Dobré finanční ohodnocení
* 25 dní dovolené
* Příspěvek na dopravu
* Příspěvek na dovolenou a vánoce (13.plat)
* Výkonnostní prémie, osobní ohodnocení
* Stravenky nebo plně hrazené stravné
* Prémie za docházku
* Nástup přímo do kmene firmy

Náplň práce

Právě nyní hledáme kandidáty na pozici Plánovač výroby.
Máte zkušenosti s plánováním výroby a domluvíte se německým jazykem? Pokud ano a jste otevřeni novým pracovním nabídkám, určitě nám o sobě dejte vědět.
* Plánování a řízení výroby, plánování kapacity ve spolupráci s výrobou
* Vyhotovení a plánování výrobních zakázek, sledování termínů
* Dispozice materiálu a zakoupených dílů s přihlédnutím k dostupnosti, dodacím cyklům a objemu zásob
* Naplánování externího zpracování a včasné poskytnutí materiálů
* Sledování termínů a potvrzení s výrobním oddělením včasné doručení objednávek zákazníkům
* Vyhotovení denního plánování expedice ve spolupráci s výrobním oddělením

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Marika Špringlová