Vedoucí týmu plánování výroby Tachov

Lokalita pracoviště: Tachov, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* VŠ, SŠ vzdělání
* Zkušenost s vedením týmu min. 1 rok
* Paxe ve výrobní společnosti a min. 1rok praxe na pozici plánování výroby
* Prokazatelná uživatelská znalost MS Office - EXCEL
* Praktická zkušenost s ERP systémy ( SAP velkou výhodou)
* Znalost AJ na komunikativní úrovni
* Zodpovědnost, pečlivost, proaktivní přístup, týmový hráč
* Komunikativní a analytické schopnosti
* Logické myšlení

Nabízíme

* zajímavé mzdové ohodnocení
* 5 týdnů dovolené
* příspěvky a bonusy
* hrazené stravování
* příspěvek na dopravu
* roční bonusy dle výkonu
* nástup přímo pod firmu do kmene

Náplň práce

Pracovní pozice je primárně odpovědná za vedení týmu plánovačů a včasné zaplánování požadavků zákazníků do výroby s cílem vyrobit a dodržet termín dodání.
* Vedení a koordinace týmu plánování výroby a vývozů
* Kapacitní plánování a plánování vytíženosti výroby (operativní i střednědobé)
* Dodržování stanových KPI
* Tvorba kalkulací a reportingu
* Zodpovědnost za tvorbu a zlepšování procesů v rámci oddělení
* Spolupráce s ostatními členy týmu Logistiky, Nákupu, Výroby, IE atd.

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Marika Špringlová