Provozní chemik - operátor Liberec

Plat: 27000 - 33000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Liberec, Liberecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SOU/SOŠ technického směru (chemická, strojní atd.) s maturitou
* Znalost technologických linek a velínů v chemickém či potravinářském průmyslu výhodou
* Uživatelskou znalost práce na PC
* Ochotu pracovat na směny (nepřetržitý provoz)

Nabízíme

* Práci na hlavní pracovní poměr
* Práci v moderním chemickém provozu
* Profesní růst
* 5 týdnů dovolené + 3 sick day
* Zaměstnanecké výhody

PRACOVIŠTĚ V LIBERCI
NÁSTUP IHNED!!!

Náplň práce

Pro našeho významného klienta s jedinečným zaměřením v oblasti pohonných hmot z obnovitelných zdrojů hledáme kolegu do výrobního procesu.

NÁPLŇ PRÁCE:
* Sledování a řízení technologického procesu
* Obsluha pomocí řídícího systému z velína
* Fyzická kontrola stavu technologie
* Zápis předepsaných údajů a hodnot
* Běžnou údržbu dle technologických předpisů
* Proaktivní přístup k výrobě, vyvíjí aktivní činnost spolupráce

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Lenka Medková