Pracovník/ce úklidu – Nové Město nad Metují (zkrácený úvazek)

Lokalita pracoviště: Nové Město nad Metují, Královéhradecký
Vloženo před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• Pozitivní přístup
• Praxe s úklidem vítána
• Manuální zručnost
• Smysl pro pořádek a čistotu

Nabízíme

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. přijme do nemocnice v Novém Městě nad Metují, odd. psychiatrie pracovníka/ci úklidu.

Nabízíme:

• Zkrácený úvazek zhruba 60 hodin/měsíc
• Možnost práce na DPČ/DPP
• Práce na HPP pro osobu OZP, OZZ
• Pravidelný měsíční příjem/přivýdělek

Náplň práce

Pracovní doba:

- odpolední směna každý den PO – PÁ na 2 hodiny denně od 16.00 – 18.00 hodin + každý druhý víkend SO + NE ranní směna na 4 hodiny od 7.00 – 11.00 hod.

- Pracovní místo vhodné pro osobu ve starobním nebo invalidním důchodu, na mateřské nebo studující.

OLMAN SERVICE s. r.o.

Kontaktní osoba:
Lada Doné