Servisní technik Praha

Plat: 35000 - 45000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Schopnost vyznat se v technické dokumentaci
- Praxe v příbuzném technickém oboru minimálně 2 roky
- Ochota učit se novým věcem
- Řidičský průkaz min. skupiny B
- Znalost v oboru vyhrazených zařízení (kotelny, výměníkové stanice) výhodou

Nabízíme

- nástupní mzdu dle zkušeností nastavenou při osobním setkání (cca 35–40000 Kč)
- příplatky za pohotovost
- 110 Kč stravenky
- 25 dní dovolené
- možnost profesního i finančního růstu
- služební telefon i s 8 GB daty k soukromému využití
- férové, přátelské jednání malé firmy
- stabilní práci na HPP bez vlivů jednotlivých krizí (topení a teplá voda jde pořád)

Náplň práce

- provádět opravy provozovaných zařízení
- starat se o průběžnou údržbu
- pomáhat s montáží nových zařízení
- kontrolovat chod provozovaných zařízení a pod.

Ideálním kandidátem je člověk, který má zkušenosti z instalatérství, plynařství a pod., ale práci po zaučení je schopen dělat šikovný technik z jiného oboru.

Pracuje se na 1 směnu od PO-PÁ. Základna pro práci je v Praze 4-Modřanech, ale cca 1/2 doby se pracuje na jednotlivých zařízeních po Praze a nejbližším okolí.

open recruitment s.r.o.

16200 Praha 6
Česká republika

Kontaktní osoba:
Mgr. Jan Moulík