Operátor výroby - 29.000Kč čistého + ubytování Litoměřice

Plat: 29000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Litoměřice, Ústecký
Vloženo před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Manuální zručnost
- Základní znalost čtení výkresové dokumentace
- Praxi ve výrobě - výhodou
- Praxe s řízením VZV - výhodou
- Dobrý zdravotní stav

Nabízíme

- Hlavní pracovní poměr, práce na plný úvazek u stabilní společnosti
- Mzda 29.000Kč čistého vč. diet a prémií
- Diety 230Kč/den
- Zajištěné ubytování s příspěvkem
- Zaučení a pravidelná školení
- Jednou za měsíc proplacená cesta do místa bydliště a zpět do práce v rámci České republiky
- 25 dní dovolené
- Pravidelný kontakt s koordinátorem
- Možnost pravidelné týdenní finanční zálohy

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, společnost zpracovávající papír, přijmeme pracovníky do výroby na obsluhu stroje.

Náplň práce:
- Obsluha strojů při výrobě papíru
- Zodpovědnost za rychlost a kvalitu zpracovaného papíru
- Příprava materiálu
- Vhodné pro muže i ženy
- 3 směnný provoz, výjimečně víkendová směna

Personal fabric - agentura práce a.s.

Ostrava Přívoz, 702 00
Česká republika

Kontaktní osoba:
Viola Demhasajová   +420 797 978 299