Servisní mechanik (m/ž) - ranní směna - až 31 000 Kč Brno

Plat: 29000 - 32000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Do společnosti sídlící ve Slatině hledáme šikovného servisního mechanika. Jedná se o nabídku přímo do kmene společnosti.

co bude Vaší náplní práce?
- diagnostika závad
- výměna vadných součástek
- vyplňování průvodní dokumentace
- zpracování fotodokumentace během procesu opravy

co vám nabídneme
- mzdu až 31 000 Kč/měsíc a její pravidelnou revizi
- roční bonus ve výši 13. mzdy
- práci pouze na ranní směny (PO-PÁ od 7:00 do 15:00)
- zkrácená pracovní doba 37,5 hodin týdně
- 5 týdnů dovolené
- 3 dny "sickdays" - pokud je nevyčerpáte, proplatíme Vám je na začátku dalšího kalendářního roku
- menší pracovní kolektiv, rodinné prostředí, kde se všichni známe
- akce pro zaměstance jako vánoční večírek, grilování apod.
- ovoce každý týden
- příspěvek na penzijní připojištění
- wellness vouchery nebo příspěvek na Multisport kartu
- jazykové vzdělávání a další tréninky

co od vás očekáváme
- praxi na obdobné pozici, ale rádi zaškolíme i absolventa střední školy s technickým zaměřením, případně šikovného domácího kutila
- manuální zručnost

jak se přihlásit
Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Randstad HR Solutions s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Kamila Látalová