Kvalitář/ka - 28 000 Kč + náborový bonus Jihlava

Plat: 26000 - 28000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jihlava, Vysočina
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Nabízíme skvělou pracovní příležitost pro všechny bez ohledu na dosavadní zkušenosti. Pozice je přímo do kmenového stavu našeho klienta. Budete součástí firmy s rodinnou atmosférou a lidským přístupem.

Vaší prací bude:

provádění mezioperační / výstupní kontroly ve výrobě
kontrola rozměrů výrobků pomocí mechanických měřidel
zadávání informací o provedených kontrolách do systémů
vypisování příslušné dokumentace

Nabízíme
výdělek 26 000 až 28 000 Kč
náborový příspěvek 20 000 Kč
bonus za doporučení pracovníka 20 000 Kč
stravenky v hodnotě 100 Kč
kafeterie 300 Kč
příspěvek na dopravu
příspěvek na pojištění - po půl roce
sick days - 2 dny
dovolená 20 dní
firemní akce

 co od vás očekáváme
znalost metrogolie (práce s posuvnými měřítky, metry..)
znalost čtení výrobní dokumentace
ochotu pracovat na 3 směny

Randstad HR Solutions s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lucie Havlová