Manažer oddělení Kontroly kvality Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Zastřešení a nastavení procesů pro zabezpečení SVP, SLP a SKP
* Řízení a koordinaci činnosti odd. QAU
* Vedení týmu cca 7 členného a zajištění agendy spojené s vedením interních i externích auditů
* Zpracování a vyhodnocení ročních individuálních tréninkových plánů (ITP) pro zaměstnance v režimu SxP
* Zajištění školení SxP
* Bude zodpovědný za řešení a evidenci odchylek a případů změnového řízení
* Schvalování a nastavení relevantních interních procesů
* Zpracování ročního plánu zabezpečení jakosti
* Aktualizaci legislativních požadavků na výrobu a kontrolu jakosti léčiv, pravidel pro provádění klinických a preklinických hodnocení léčiv včetně pravidel SxP a implementaci norem týkajících se systému kvality
* Atraktivní mzdové ohodnocení včetně pravidelných bonusů
* Profesní uplatnění v dynamicky rostoucí společnosti s globální klientelou
* Pracovní pozici v top managementu společnosti
* Možnost potřebného zaškolení
* Individuální balíček benefitů odpovídající významu pozice
* Flexibilní pracovní dobu
* 25 dní dovolené
* Příspěvek na penzijní spoření
* a další

Náplň práce

Pokud:

* Ovládáte angličtinu na dobré komunikativní úrovni slovem i písmem
* Máte VŠ chemického, farmaceutického či přírodovědeckého směru PODMÍNKOU
* Máte zkušenosti na podobné pozici, ideálně z farmaceutické firmy (praxe na obdobné pozici v kvalitě PODMÍNKOU)
* Máte zkušenosti s řízením menšího kolektivu
* Rádi komunikujete, máte výborné komunikační a prezentační dovednosti
* Jste flexibilní a dokážete se přizpůsobit dynamickému prostředí firmy

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Andrea Halászová