Customer Service Specialist - 1/2 úvazku Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro významnou zahraniční distribuční společnost, z oblasti zdravotnické techniky, hledáme vhodného kandidáta na výše uvedenou pozici. Jedná se o poloviční úvazek - 4 hodiny denně. Místo výkonu práce: Horní Počernice.
-VŠ/SŠ vzdělání v oblasti obchodu, ekonomiky či příbuzným směrům
-zkušenost na obdobné pozici - výhodou
-Aj na komunikativní úrovni
-zkušenosti se SAP - výhodou
-skvělé organizační schopnosti a pečlivost
-proklientský přístup, analytické schopnosti
-výborné komunikační, vyjednávací a prezentační dovednosti
-flexibilita, loajalita, pečlivost, svědomitost a schopnost pracovat ve vysoce kultivované firemní kultuře

Nabízíme

-Perspektivní prostředí úspěšně se rozvíjející společnosti
-Přátelský kolektiv
-Motivující finanční ohodnocení
-Balíček firemní benefitů
-nástup: dohodou
-v případě zájmu (v horizontu 1,5 - 2 let) navýšení na plný úvazek

Náplň práce

-Komunikace s distributory na Slovensku, příjem objednávek, hlídání stavu zásob
-Řízení a koordinace pohybu zásob od výrobců v zahraničí
-Zajištění toku objednaného zboží k distributorům -Analýza nákladů v prostředí SAP a výnosů celého oddělení, hledání cest k efektivitě a úsporám

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lenka Píchová