Mechanik výrobních linek v Pardubicích (seřizovač) Pardubice

Plat: 27000 - 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Vloženo před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- SŠ elektrotechnického nebo strojírenského směru nebo praxe v oboru 2 roky
- základní orientace při práci na PC
- ochota pracovat v třísměnném nebo nepřetržitém provozu
- základní znalost anglického jazyka (výhodou)

Nabízíme

- dotované závodní stravování
- 5 týdnů dovolené
- systém bonusů Kafeterie
- možnost nákupu výrobků ve firemním e-shopu za zvýhodněné ceny
- firemní mobilní tarif
- zlevněné vstupenky na kulturní akce a další bonusy
- dobrá dopravní dostupnost z Pardubic i blízkého okolí (MHD 14, 23, 25)

Náplň práce

- zajištění plynulého provozu zařízení na lince, provádění kontrol, oprav a údržby
- zaškolování operátorů metodou kroků, instruování, vedení operátorů, dozor nad prováděním prací dle pracovních pokynů
- v případě potřeby vykonávání výrobní operace na lince dle pracovních instrukcí a pokynů vedoucího

Manuvia a.s. organizační složka

720 00, Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Hana Fischerová   778446766